O nas

Firma Maxi-Szkło istnieje na rynku od 1990r. , a jej tradycje sięgają lat 60-tych. Nasza działalność początkowo skupiała się na pracach typowo szklarskich , w obecnej chwili , w dobie rozwijających się trendów w budownictwie oraz wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów rozwinęliśmy nasze usługi:

Drzwi i zabudowy szklane, zabudowy pryszniców, lustra, półki szklane , piaskowanie i grawerowanie na szkle, wiercenie otworów i obróbka krawędzi , fazowanie szkła, statuetki szklane i witraże, oprawa obrazów.

Projektanci i dekoratorzy wnętrz poszukują nowych rozwiązań, aby nadać architekturze cech nowoczesności i elegancji. Na przestrzeni ostatnich lat obserwujemy coraz większe zainteresowanie wykorzystaniem szkła, jako elementu dekoracyjnego, ale też będącego nośnikiem konstrukcyjnym. Dzięki rozwojowi techniki pojawiły się trendy do przeszkleń całych budynków. Widoczna transformacja w architekturze zewnętrznej narzuca zastosowanie tego materiału także we wnętrzach.

Hala produkcyjna

W roku 2017 ukończyliśmy budowę naszej hali produkcyjnej przy ulicy Gospodarczej. W budynku mieści się magazyn na szkło oraz nowoczesne maszyny do obróbki szkła płaskiego. Docelowo budynek ten ma stać się siedzibą firmy.