Szkło we wnętrzach

Lakierowane szkło Lacobel przeznaczone jest do dekoracji wnętrz i można je stosować wyłącznie wewnątrz budynków. Kolor szklanej tafli w połączeniu ze zmieniającym się światłem tworzy niepowtarzalny efekt estetyczny. W ciągu dnia szkło odbija naturalne refleksy świetlne, wieczorem może rozbłysnąć w sztucznym oświetleniu. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie kolorowych diod LED, jednak manipulacja zwykłym światłem potrafi dać równie spektakularne efekSzkło Lacobel bardzo chętnie stosowane jest we wnętrzach użyteczności publicznej i projektach komercyjnych m.in. sklepów, biur, hoteli, restauracji, lokali.

W prywatnym zaciszu domowym barwny Lacobel sprawdza się doskonale podczas aranżacji m.in. salonów, kuchni, jadalni, łazienek, sypialni, gabinetów, holli.

Szklane wykończenia utożsamiane są z nowoczesnością i elegancją. Pozwalają wprowadzić do wnętrza atmosferę tajemniczości i wyrafinowania. Dodają ruchu oraz pomagają uzyskać wrażenie większej przestrzeni. Wykonujemy pomiarów i montażu szkła lacobel na życzenie klienta.